Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací Zpracování osobních údajů Rozumím

Jsme tu pro Vás!

Miloslav Škrha
obchod@specshop.cz Kontakty

Krbyjotul.cz jsou součástí sítě
našich specializovaných obchodů

Krbová kamna

Krbová kamna, Délka polen - 34 cm od 34 490 Kč do 34 490 Kč

Nejprodávanější zboží v sekci Krbová kamna, Délka polen - 34 cm jsou: JOTUL F 220 krbová kamna

Co si vlastně představit pod pojmem „krbová kamna Jotul“? Je to krb, nebo jsou to kamna? Odpověď zní, že krbová kamna v sobě spojují výhody krbu i kamen. Jsou to kompaktní, samostatně stojící kamna, která jsou mobilní, takže jejich umístění můžete podle potřeby i změnit, zároveň ale vypadají a fungují podobně jako krb.

Design krbových kamen JØTUL

Krbová kamna Jotul vynikají samozřejmě svým kvalitním materiálem a zpracováním, ale také vás upoutají svým designem. Původní provedení na čtyřech tvarovaných nožkách totiž dosud nevyšlo z módy a zdá se, že si svou oblibu udrží i nadále. V tomto klasickém tvaru se totiž skvěle hodí do každého interiéru především díky pečlivě vypracovaným, elegantním a takříkajíc neutrálním, nadčasovým detailům. Tmavá, až černá barva krbových kamen Jotul je naprosto neutrální a výborně se kombinuje s jakoukoliv další barvou, kterou ve vašem interiéru používáte. Některá kamna, ale nabízíme ještě v dalších elegantních barevných odstínech a provedeních.

Jakmile zapálíte oheň, vystoupí do popředí nejvýraznější detail – prosklená dvířka. Ano, můžete sledovat, jak polínka žhnou pod roztančenými plameny, přitom vás ale od živého ohně bezpečně oddělují právě ohnivzdorná skla dvířek krbových kamen. Pohled do ohně uklidňuje, navozuje příjemnou atmosféru, místností se šíří pokojné, teplé světlo, které zútulní jakýkoliv prostor a romanticky vás naladí. Pokud rádi večeříte při svíčkách, nejspíš nyní začnete večeřet u krbových kamen Jotul.

Prosklená dvířka

Dvířka krbových kamen Jotul jsou dostatečně veliká, aby jimi prošla středně velká nebo i větší polínka, takže přikládání na oheň je velmi pohodlné. Stejně jako celá krbová kamna Jotul, jsou i jejich dvířka vyrobena z toho nejkvalitnějšího materiálu, jenž naprosto nepodléhá deformacím. Dvířka krbových kamen Jotul tedy perfektně těsní i po letech používání. Díky tomu, že jsou dvířka prosklená, můžete sledovat, co se v krbových kamnech děje, a podle toho topení regulovat. Jedinečný detail představuje atraktivní mřížoví na dvířkách, jež samozřejmě celá krbová kamna zdobí, upoutává na sebe pozornost, ale také zlepšuje odvádění tepla.

Některé typy mají prosklení i z boku, což opticky ještě zlepšuje přímý kontakt s ohněm, ale v nabídce máme také krbová kamna s menšími dvířky, zato ale s varnou plotýnkou v horní části nebo varianty vhodné pro umístění na zahradě. V závislosti na tom, jaké jsou vaše představy a preference, máte u nás na výběr mezi klasickými krbovými kamny Jotul, jejichž design pochází například již ze 30. let 20. století, a supermoderními stylovými kousky od renomovaných návrhářů, které naopak vítězí v soudobých designérských soutěžích.

Krbová kamna jako umělecký objekt

Ano, krbová kamna, to je hotové umělecké dílo. V každém interiéru na sebe strhávají pozornost, takže jde samozřejmě nejen o to, jak dobře topí, ale také o to, jak dobře vypadají. Proto firma JØTUL spolupracuje se špičkovými designéry a umělci. Výsledkem jsou klasická krbová kamna Jotul, jež si zákazníci žádají stále znovu a znovu, už po desítky a desítky let, ale také moderní stylová krbová kamna, která vítězí v mezinárodních designérských soutěžích. Skandinávie je dokonalým designem proslulá a projevuje se to nejen v architektuře a nábytkářském průmyslu, ale také například u kamen a krbových kamen. Jednoduché, ale přitom nadčasově krásné linie, kvalitní materiál a bezchybné řemeslné zpracování – to jsou novodobá krbová kamna Jotul.

Ve spojení s vynikající účinností topení, prodlouženým intervalem mezi přikládáním, snadnou a pohodlnou obsluhou, vysokým stupněm bezpečnosti a neuvěřitelně dlouhou životností jsou krbová kamna Jotul právem jedničkou na světových trzích. Dopřejte si tuto jedinečnou kvalitu i vy.