Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací Zpracování osobních údajů Rozumím

Jsme tu pro Vás!

Miloslav Škrha
obchod@specshop.cz Kontakty

Krbyjotul.cz jsou součástí sítě
našich specializovaných obchodů

Krbové vložky

28500
74900
Vývod kouřovodu: Zrušit Filtr
17 produktů

Krbové vložky, Vývod kouřovodu - Horní cm od 28 500 Kč do 74 900 Kč

Nejprodávanější zboží v sekci Krbové vložky, Vývod kouřovodu - Horní cm jsou: Krbová vložka Jotul I 200 CB, Krbová vložka Jotul I 150 CB, Krbová vložka Jotul I 400 CB ROVNÉ SKLO

Krbem můžete svůj byt nebo dům vytápět, ale také ho díky krbu proměníte v útulné a příjemné místo k životu. Přítomnost živého ohně činí interiér atraktivnějším, útulnějším, teplejším. Dříve se stavěly klasické zděné krby s otevřeným topeništěm, což přinášelo sice opravdu bezprostřední kontakt s ohněm, ale zároveň také spoustu nevýhod a nebezpečí. V extrémním případě se také může stát, že laicky zděný krb prostě netáhne tak, jak má, a topení v něm se stane spíše utrpením než radostí.

To všechno si můžete ušetřit při použití krbové vložky Jotul. Jedná se o spojení maximálně účinného spalování s atraktivním designem, snadnou regulací a jednoduchou a čistou obsluhou. Krbové vložky Jotul, to je vlastně hotový, léty prověřený a plně funkční prefabrikát, který podobně jako dílek stavebnice zasadíte na místo, které jste si pro krb vyhradili. Možností, jak takovou krbovou vložku obezdít, je nekonečné množství. Díky tomu můžete krbovou vložku zakomponovat do jakéhokoliv interiéru a máte při tom jistotu, že krb bude perfektně fungovat a splní vaše nejnáročnější požadavky.

Krbová vložka namísto televize?

Krbovou vložku Jotul zabudujete do stěny tak precizně, že jediné, co vidíte, je vlastně přední část s rozměrnými prosklenými dvířky. V závislosti na tom, jak upravíte jejich okolí, může taková krbová vložka na stěně vypadat podobně jako plochá obrazovka nejmodernějšího televizoru. A co teprve ten živý obraz! Při pohledu do plamenů hořících v topeništi krbu Jotul se příjemně zahřejete, odpočinete si, načerpáte nové síly – a navíc se nebudete muset rozčilovat nad nudným programem a dlouhými reklamními bloky!

Díky rozměrným proskleným dveřím budete mít v každém okamžiku přehled o tom, co se v topeništi vašeho krbu Jotul děje. Ohnivzdorné sklo se díky pokročilé technologii oplachu horkým vzduchem zevnitř nešpiní, takže obraz budete mít stále dokonalý. Jste v přímém kontaktu s ohněm, ovšem zároveň jste chráněni před odletujícími žhavými uhlíky, jež mohou u klasického otevřeného krbu způsobit popálení osob nebo poškození podlahy či nábytku v bezprostřední blízkosti. Prosklená dvířka krbové vložky také spolehlivě těsní i po letech používání krbu, takže nikdy nebudete mít problém s regulací přísunu vzduchu do topeniště. Díky tomu probíhá spalování dřeva optimálním způsobem, s maximální účinností a především úsporně.

Ještě lepší „vychytávku“ představují krbové vložky s panoramatickými prosklenými dvířky. Ohnivzdorné sklo jejich dvířek není v tomto případě rovné, ale mírně zaoblené. Díky tomu můžete sledovat plameny z nejrůznějších úhlů, a pořád budete mít do krbu úžasný výhled.

Krbové vložky JØTUL pro čisté spalování

Topeniště krbových vložek JØTUL dosahuje úctyhodných rozměrů a umožňuje spalování i poměrně velikých polen. Ve spojení se sofistikovaným systémem regulace přísunu vzduchu je výsledkem optimální průběh spalování dřeva s maximální účinností a minimální tvorbou znečišťujících látek. Jakékoliv topivo je třeba chápat jako cenný zdroj, jehož dobývání není jednoduché ani laciné. To platí i pro dřevo, bez ohledu na to, že se jedná o zdroj obnovitelný. Stejně jako s ostatními surovinami, měli bychom i se dřevem nakládat šetrně a hospodárně.

Proto je nutné využívat při spalování dřeva úsporné technologie. Právě krbové vložky Jotul vám tyto vlastnosti garantují. Firma JØTUL totiž vyrábí a vylepšuje krby, krbová kamna a krbové vložky již více než 150 let, takže se pyšní zkušenostmi nezměrné hodnoty a jedinečným know-how.

Krbové vložky jako stavebnice

Ano, firma Jotul ví jak na to. Ve snaze vyjít vstříc požadavkům zákazníků a splnit všechna jejich přání například vytvořila zcela novou koncepci krbových vložek stavebnicového typu. Už od začátku se počítá s tím, že zákazník bude chtít po letech třeba změnit vzhled obestavby krbové vložky. Tato nová koncepce změnu vzhledu krbu výrazně usnadňuje. Informujte se o všech možnostech, jež vám firma Jotul v tomto směru nabízí – jistě budete stejně spokojeni jako tisíce a tisíce dalších zákazníků po celém světě.